درباره ما

شرکت شیمی هامون الوان بسپار (شهاب پلیمر) در راستای برنامه ­های اقتصاد مقاومتی کشور به منظور تهیه مواد اولیه صنایع چسب، رنگ و پلیمر، در سال 1396 تحت شماره 10480 به ثبت رسید. این شرکت در زمینی به وسعت 5 هکتار در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر در واقع در استان خوزستان احداث شد.

شرکت شیمی هامون الوان بسپار پس از گذشت 2 سال از راه اندازی با داشتن واحدهای تولیدی فوم پلی­ یورتان، چسب پلی­ یورتان و متانول توانسته بخشی از نیازهای صنایع تولیدی را تأمین کند. همچنین این شرکت در راستای تأمین تجهیزات آزمایشگاهی، خدمات اندازه­ گیری و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند.

زنجیره کاری

1

دریافت مسأله

4

پژوهش و کسب دانش فنی

2

تولید نیمه صنعتی

3

تجاری سازی

شهاب پلیمر دریک نگاه

  • تولید 1200 تن در سال چسب پلی­ یورتان.
  • تولید 1000 تن در سال فوم پلی­ یورتان.
  • تولید متانول با گرید AA.
  • تأمین تجهیزات کنترل کیفیت آزمایشگاهی.
  • کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی .

منابع انسانی

شرکت شیمی هامون الوان بسپار با توجه به هدف جهانی و متمایز بودن، سرمایه ­های انسانی خود را به عنوان اصلی­ ترین سرمایه و شریک تجاری خود دانسته و در همین راستا به دنبال ایجاد محیطی ایمن، صمیمی و با انگیزه بالا جهت بهبود موفقیت کسب با مزیت رقابتی است.

شرکت شیمی هامون الوان بسپار در بازار جهانی

شرکت شیمی هامون الوان بسپار تلاش می­ کند سبد بازارهای هدف خود را با محوریت ارتقای سهم بازارهای بالقوه افزایش دهد. عراق، ترکیه و پاکستان  از جمله این بازارها هستند که انتظار می­ رود در کوتاه مدت سهم قابل توجهی از بازارهای صادراتی این شرکت را را به خود اختصاص دهند.

جهت گیری استراتژیک شرکت شیمی هامون الوان بسپار در بازار مصرف

با توجه به سیاست راهبردی شرکت شیمی هامون الوان بسپار به منظور بازاریابی و فروش یکپارچه کلیه محصولات، مأموریت فروش صادراتی و داخلی محصولات در راستای تأمین منافع ملی برنامه ریزی شده است. 1- تکمیل سبد محصولات پلی یورتانی در ایران. 2- تولید گریدهای جدید بسته به نیاز بازارهای مصرف. 3- تمرکز بر روی صادرات به کشورهای همسایه. 4- افزایش بازارهای هدف صادراتی با ورود محصولات این شرکت به آسیای شرقی. 5- عقد قراردادهای فروش صادراتی در بازار هدف چین با محوریت افزایش قیمت فروش. 6- تامین و کنترل نیاز بازار داخل با هدف ایجاد ارزش افزوده در داخل کشور. 7- حمایت از مصرف کنندگان داخلی.